Czego mężczyźni nie lubią u kobiet? – 8

Kobiety eksponujące prawdę, że opieka nad dziećmi i zajęcia domowe to praca na cały etat, potrafią także nieźle gotować. Jest dużo racji w powiedzeniu o drodze do serca mężczyzny wiodącej przez jego żołądek. Po ślubie jednak często bywa, iż schabowy zamienia się na polskim talerzu z mielonym, a nie do ruszenia z jadłospisu jest są ziemniaki, kapusta czy buraczki.

8. Gdy nie rozwijają się kulinarnie.

roznekuchnie

Wiemy od niedawna z telewizyjnych programów kulinarnych, iż liczba produktów do tworzenia dań i kompozycji smakowych jest nieograniczona. Dlatego monotonia posiłków nie jest lubiana przez męską część społeczeństwa. Kobieta zajmująca się przygotowywaniem posiłków dla rodziny ma do dyspozycji mnóstwo programów i książek kucharskich. Jeśli poprzestaje na gotowaniu wciąż tego samego, staje się nudna a nuda bywa zalążkiem konfliktów.

Oczywiście nie mam nic przeciwko mielonemu, schabowemu, ziemniakom, ale są też tysiące innych smacznych dań do odkrycia, wspólnego smakowania, podziwiania i urozmaicania menu. Nie można jeść wciąż wieprzowiny.