5 rzeczy, które podwyższą Twoją atrakcyjność – 4

To bardzo ważna kategoria dotycząca ubierania się, zachowania i postawy wobec świata. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”, czyli pamiętaj, że oceniają Cię po wyglądzie. Dlatego musisz o niego zadbać. Nie oznacza to, iż masz reagować na każdą nowinkę modową, bo rzadko kiedy kogo na to stać oprócz modelek na wybiegu, a i one mają ciuchy tylko wypożyczone. Na szczęście w szkole obowiązuje dżins a w pracy skromna sukienka czy garnitur. Najlepiej nosić to, w czym czujesz się dobrze, wygodnie i w czym wyglądasz korzystnie.

Dla przykładu jeśli zafarbowałaś sobie włosy na czerwono i włożysz czerwoną bluzkę, to będziesz wyglądała jak pochodnia a ludzie boją się ognia. Własny styl nie dotyczy tylko ubrania, ale także postawy wobec świata i ludzi. Dla wielu osób atrakcyjne są cechy typu: kultura języka, szacunek w relacjach z drugim człowiekiem, znajomość bieżących wydarzeń, oczytanie, zdolności do konwersacji, zainteresowania czy pasje.

Nie chodzi o to, aby być omnibusem, ale starać się, czasami trzeba się zmuszać, umieć nawiązywać kontakt nawet z tymi, których nie lubisz lub nie cenisz.

4. Własny styl

wlasny_styl

Pamiętaj, że wszystko co robisz i sposób, w jaki to czynisz, jest obserwowane i oceniane przez tych, na których Ci najbardziej zależy.