10 dowodów, że to jest miłość

Wszystko w życiu opiera się na wzajemnym szacunku. Oznacza on zasadę, że to, co jest między dwojgiem ludzi, spowija tajemnica i nigdy nie wynosi się jej na światło dzienne. Czyli jeśli mówicie sobie coś osobistego w cztery oczy, to nie powinno być tematem rozmów z innymi ludźmi. Zasada ta dotyczy też zajęć, jakie wykonujecie wspólnie.

10. Wzajemny szacunek

randka_10.jpg

Intymność – tak to się nazywa. Nikt nie ma prawa wiedzieć o waszych tajemnicach, a wszystko co was łączy nią jest. Obie strony muszą mieć 100% pewności, że partner lub partnerka będą „przekazywać do prasy relację online” ze wszystkiego, co was łączy. Poza tym szacunek to sposób, w jaki ludzie odnoszą się do siebie nawzajem. W miłości cechuje się wysoką kulturą, tolerancją i ogromnym zaufaniem. „Jestem gotowa/gotów skoczyć za nim/nią w ogień” – tak, to największy dowód miłości, szacunku, oddania, jeśli ktoś mówi tak o Tobie.

Miłość to uczucie wielkie i łączące ludzi na całe życie. Małżeństwo jest symbolem, deklaracją, że nie chcesz nikogo innego i z tą jedną jedyną osobą pragniesz spędzić resztę życia. Wymaga głębokich przemyślanych decyzji. Jeśli widzisz na palcu drugiej osoby obrączkę, to znak, że nie są jej obce omówione tutaj elementy.