słownik

Zapraszam do pobrania za darmo tematu WordPress – theme, templatki, motywu – “Slownik”. Został wykonany dla potrzeb strony/bloga edukacyjnego: „Słownik terminów literarckich online„. Jeśli Ci się podoba, możesz go pobrać i zainstalować u siebie. Jest prosty w obsłudze i instalacji, można go dowolnie formować na potrzeby strony lub bloga. Tutaj pobierzesz motyw: POBIERZ

Szczegóły szablonu “Słownik

1. Szerokość 1000 px.

2. Jedna kolumna o szerokości 1000 px.

3. Belka górnego menu i Widgety.

4. W stopce pięć kolumn, 4 w pionie po 33% i piąta pozioma na 100% width dla copyright.

Instalacja szablonu

1. Wgrywamy do folderu „themes” – motywy.

2. Włączamy motyw z panelu administracyjnego.

3. Do wyboru są dwie opcje: motyw z Contentem widocznym u góry na zdjęciu lub bez Contentu.

darmowy temat wordpress - slownik

darmowy temat wordpress – slownik

darmowy temat wordpress - slownik

darmowy temat wordpress – slownik

Instrukcje

a. Po instalacji WordPress zapyta Cię, czy włączyć Content. Jest to opcja ważna wówczas, gdy masz już bloga/stronę o w/w budowie – wówczas rezygnujesz z Contentu.

b. Gdy budowa Twojego bloga jest inna lub nie ma żadnej i pragniesz ją zmienić na opisany tutaj, aby Twój blog wyglądał jak mój, wówczas instalujesz z Contentem i NIE PANIKUJ, bo obok Twoich stron i wpisów pojawią się wówczas strony z Contentu z treścią łacińską (przykłady). Po instalacji możesz je wrzucić do kosza (strony i wpisy). Wraz z Contentem pojawi się także nowe menu i zainstaluje się w miejsce Twojego menu – usuniesz to nowe menu z Contentu, idąc ścieżką Wygląd/Menu. Wówczas w menu pokażą się strony Twoje, z wcześniejszego menu automatycznie pokazujące strony na pasku górnym.

Zobacz, jak wygląda temat „Słownik” na stronie docelowej – Słownik.

Strona czy blog?

Jeśli chcesz wykorzystać szablon Słownik” do strony www, zaznaczasz to kropką, idąc ścieżką Ustawienia/Czytanie statyczna strona i wskazujesz z rozwijanego menu pożądaną stronę. Gdy pragniesz prowadzić bloga, w tej samej ścieżce zaznaczasz opcję „Twoje ostatnie wpisy”.

Dobrowolne datki

To norma, że gdy korzystasz z czyjejś pracy i podoba Ci się ona, możesz podziękować autorowi, wpłacając dobrowolnie jakąś kwotę na jego konto PayPal, używając buttona poniżej.
Joomla, Drupal, HTML…

Gdy podoba Ci się „Motylek” i chcesz go zainstalować na platformie HTML, Drupal lub Joomla, wpłać datek na konto PayPal (powyżej) z prośbą o wykonanie konwersji dla Twojej strony lub bloga.

Pytania i odpowiedzi

Wszelkie pytania dotyczące motywu Słownik można zadawać, używając poniżej zamieszczonego formularza komentarzy. Odpowiedzi będą udzielane również w tej formie.